Kobiety i seks

Seks w dzisiejszych czasach jest zdecydowanie inaczej postrzegany przez młodych ludzi. Z jednej strony starsze pokolenie może zastanawiać się, w którym kierunku zmierza dzisiejsza rewolucja seksualna, z drugiej jednak strony Panowie z pewnością zazdroszczą bardziej wyzwolonych partnerek, z którymi jeszcze 20-30 lat temu nie mogli mieć oni do czynienia.

Niegdyś, sfera seksualna była mocno ograniczona, nie tylko w kwestii samych pozycji seksualnych, ale także budowania napięcia erotycznego, czy miejsc w których młodzież decyduje się na akty współżycia. Teraz nikogo nie dziwi już seks w samochodzie, seks na pralce, czy pod prysznicem. Teraz nie dziwi również nikogo fakt, że kobiety stały się zdecydowanie odważniejsze, nie tylko w relacjach damsko-męskich, ale także w seksie bardzo często przejmują z powodzeniem inicjatywę.

Kobiety i seks, nie jest to z pewnością stwierdzenie, które się wyklucza. Kiedyś bardzo często słyszało się o stereotypie matki polski, kobiety która stoi przy garach i ogarnia całą rodzinę, od sprzątania, prania, prasowania, po gotowanie, zakupy itp. Teraz kobiety często stawiają na karierę zawodową i osiągają podobne sukcesy jak mężczyźni. Owa rewolucja seksualna stała się dla nich niezwykle łaskawa. Nie tylko mają na równi prawa z mężczyznami, ale poprzez swoją delikatność mogą liczyć również na dodatkowe przywileje.

Wracając jednak do kwestii samego seksu. Fantazją niejednego mężczyzny jest kobieta wyzwolona, bez ograniczeń, taka, która nie będzie sobie stawiała barier, a będzie miała na tyle wyobraźni, by zrobić coś w niekonwencjonalny sposób. Seksowna bielizna, lateksy, pejcze – taką mamy rzeczywistość i nic nie jest w stanie tego zatrzymać. Panowie są atakowani seksownymi kobietami, które wyskakują z ekranów komputerów, pornografia i erotyka jest już z nami na porządku dziennym. Każdego dnia w telewizji, czy radiu możemy usłyszeć teksty o tabletkach antykoncepcyjnych, czy na potencję – nastały nowe realia, z którymi każdy musi sobie poradzić na swój własny sposób.